Timemanagement pro nemocniční kaplany

 Registrace ukončena
 
0
Kategorie:
Nabídka kurzů
Datum:
24. květen 2024 09:00 - 17:00
Místo konání:
Arcibiskupství olomoucké
Kapacita:
16
Volných míst:
16
Telefon:
608344931
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Anotace semináře
 
Cílem semináře je rozvíjet časové sebeřízení účastníků s ohledem na cíl služby nemocničního kaplana a na časové možnosti v kontextu pracovního rámce, ve kterém se nemocniční kaplan funguje. Seminář je zaměřen na dobré hospodaření s časem a přináší jednoduché techniky, které účastníkům pomohou účelně čas zorganizovat.
 
Seminář je rozdělen do čtyř modulů:

1. Obsahem prvního modulu je pojetí času jako jednoho ze zdrojů dosažení cílů a rozvíjení náhledu na cíle služby s ohledem na časový rámec. Dále je zaměřen na vyjasnění priorit (nejen) za využití Eisenhowerova principu.

2. Cílem druhé modulu je analýza vlastních časových vzorců a identifikace efektivních a neefektivních modelů, včetně identifikace individuálních „žroutů“ času. Technika analýzy je zároveň jednou z technik časové organizace práce.

3. Třetí modul přináší techniky k organizaci práce a času za využití principů T. Bati a R. Dahlia. Zvláštní pozornost je věnována praktickým postupům a vytváření individuálních doporučení pro účastníky na základě předchozí analýzy.

4. Čtvrtý modul se za pomocí interaktivních technik zaměřuje na pěstování schopnosti držet se cíle a zamezit nedůležitým činnostem. Modul mapuje zdroje prokrastinace a přináší techniky, jak prokrastinaci zamezit.
 
Kurzovné: Kč 2.300,-
 
 

Seznam termínů

  • 24. květen 2024 09:00 - 17:00